Grupele Euro 2012 meciurile transmise la TV in Romania

Grupele Euro 2012 meciurile transmise la TV in Romania






Grupele Euro 2012 meciurile transmise la TV in Romania

Poţi vedea meciurile pe site online. Pentru cei care nu sunt abonaţi la Dolce TV, există o metodă de a vedea Dolce Sport pe site-ul www.dolcesport.ro live se poate, doar pentru utilizatorii din România, crea un cont care permite vizionarea programelor Dolce Sport în direct, online. Sunt trei pachete disponibile: 1 euro pentru o zi, 4 euro pentru o lună şi 12 euro pentru patru luni.


Iata ptogramul complet:
FAZA GRUPELOR

8 iunie: Polonia - Grecia (Grupa A, Varşovia, ora 19:00) - TVR 1
8 iunie: Rusia - Cehia (Grupa A, Wroclaw, ora 21:45) - Dolce Sport
9 iunie: Olanda - Danemarca (Grupa B, Harkov, ora 19:00) - TVR 1
9 iunie: Germania - Portugalia (Grupa B, Lvov, ora 21:45) - Dolce Sport
10 iunie: Spania - Italia (Grupa C, Gdansk, ora 19:00) - TVR 1
10 iunie: Irlanda - Croaţia (Grupa C, Poznan, ora 21:45) - Dolce Sport
11 iunie: Franţa - Anglia (Grupa D, Doneţk, ora 19:00) - Dolce Sport
11 iunie: Ucraina - Suedia (Grupa D, Kiev, ora 21:45) - TVR 1
12 iunie: Grecia - Cehia (Grupa A, Wroclaw, ora 19:00) - Dolce Sport
12 iunie: Polonia - Rusia (Grupa A, Varşovia, ora 21:45) - TVR 1
13 iunie: Danemarca - Portugalia (Grupa B, Lvov, ora 19:00) - Dolce Sport
13 iunie: Olanda - Germania (Grupa B, Kharkiv, ora 21:45) - TVR 1
14 iunie: Italia - Croaţia (Grupa C, Poznan, ora 19:00) - Dolce Sport
14 iunie: Spania - Irlanda (Grupa C, Gdansk, ora 21:45) - TVR 1
15 iunie: Ucraina - Franţa (Grupa D, Doneţk, ora 19:00) - Dolce Sport
15 iunie: Suedia - Anglia (Grupa D, Kiev, ora 21:45) - TVR 1
16 iunie: Cehia - Polonia (Grupa A, Wroclaw, ora 21:45) - Dolce Sport
16 iunie: Grecia - Rusia (Grupa A, Varşovia, ora 21:45) - TVR 1
17 iunie: Portugalia - Olanda (Grupa B, Harkov, ora 21:45) - Dolce Sport
17 iunie: Danemarca - Germania (Grupa B, Lvov, ora 21:45) - TVR 1
18 iunie: Croaţia - Spania (Grupa C, Gdansk, ora 21:45) - Dolce Sport
18 iunie: Italia - Irlanda (Grupa C, Poznan, ora 21:45) - TVR 1
19 iunie: Anglia - Ucraina (Grupa D, Doneţk, ora 21:45) - Dolce Sport
19 iunie: Suedia - Franta (Grupa D, Kiev, ora 21:45) - TVR

SFERTURI DE FINALĂ
21 iunie: Sfert de finala 1: câştigătoare Grupa A - loc 2 Grupa B (Varşovia, ora 21:45) - TVR si Dolce Sport
22 iunie: Sfert de finala 2: câştigătoare Grupa B - loc 2 Grupa A (Gdansk, ora 21:45) - TVR si Dolce Sport
23 iunie: Sfert de finala 3: câştigătoare Grupa C - loc 2 Grupa D (Doneţk, ora 21:45) - TVR si Dolce Sport
24 iunie: Sfert de finala 4: câştigătoare Grupa D - loc 2 Grupa C (Kiev, ora 21:45) - TVR si Dolce Sport

SEMIFINALE
27 iunie: Semifinala 1: câştigătoare Sfert 1 - câştigătoare Sfert 3 (Doneţk, ora 21:45) - TVR şi Dolce Sport
28 iunie: Semifinala 2: câştigătoare Sfert 2 - câştigătoare Sfert 4 (Varşovia, ora 21:45) - TVR şi Dolce Sport

FINALA
1 iulie: Finala: câştigătoare Semifinala 1 - câştigătoare Semifinala 2 (Kiev, ora 21:45) - TVR şi Dolce Sport

0 comentarii la Grupele Euro 2012 meciurile transmise la TV in Romania :

Trimiteți un comentariu

 
Grupele Euro 2012 meciurile transmise la TV in Romania